Niepowtarzalny garaż w ładnym stylu

Obecnie mnóstwo z was marzy o praktycznym garażu, w którym będziemy mieli sposobność trzymać własne auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko wygoda polegająca na tym, że w bardzo zimne ranki nie trzeba skrobać szyb, albo odśnieżać leżącego na pojeździe śniegu. Garaż zaręcza znacznie lepsze możliwości, dane jak:

  • przechowywanie samochodu w garażu zapobiega jego narażaniu na czynniki atmosferyczne, a więc będzie chronione przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi takiego pojazdu.
  • odizolowanie samochodu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega przebarwieniu
    korzystne czynności obsługowe w danym garażu mamy możliwość przygotować samodzielnie.
  • A więc faktycznie oszczędzamy kasę mając garaż. Przecież profesjonalne, garażowane auto sprzedamy znacznie drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie pozostanie nam większa gotówka w kieszeni. Do tego jeśli część czynności obsługowych i część drobnych napraw przygotujemy indywidualnie, tego typu nasza kieszeń z gotówką rozciągnie się o wiele bardziej. Lecz aby garaż był właściwy powinniśmy wyposażyć go w okna, w których montujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są jednocześnie bramy garażowe.

Garaż wkomponowany w bryłę domku

To cudowne rozwiązanie. Czasem taki garaż mamy sposobność wykorzystać jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domku instalujemy markizy i mamy niedrogi i szybko przyszykowany taras. Musicie tak zaprojektować domek, aby pomieszczenia sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem miały okna wychodzące na ten wasz taras. Oczywiście w tego typu oknach warto zamontować żaluzje albo modne w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest ogromny i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie musimy wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy okazje przecież czerpać inspirację z przygotowanych projektów. Jako wzorzec ma możliwość nam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeśli ktoś planuje budowę domu, lub dobudowę garażu do już istniejącego domu, warto, żeby pojeździł trochę po przeróżnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin lub Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, które was zainspiruje.

Sprawdzona firma tworzy:
plisy Szczecin woj. zachodniopomorskie. Firma lider w sprzedaży plisów, rolet, żaluzji.

15 Replies to “Niepowtarzalny garaż w ładnym stylu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*