Odczynianie klątw i uroków

Klątwa, to niszcząca energia magiczna przekazana do adresata w czasie poprawnego obyczaju magicznego. Polega on na tym, iż ktoś komuś źle życzy i ta źle życząca postać albo wynajęty przez nią specjalista wymawia w odpowiednim rytuale magicznym jej rodzaj, długość twierdzenia, kogo on obowiązuje i jakiej sfery życia. Niezależna próba odczynianie klątw i uroków, zatem uwolnienia się od tego typu energii wychodzących z klątw, dokonana przez nieuświadomioną osobę, jest niepożądana, bowiem tego typu zachowanie może spowodować wzmożenie się czynienia klątwy oraz szwank na zdrowiu.

Czy urok magia miłosna jest pewnym sposobem na pozyskanie czyjejś miłości?

Po magię miłosną sięgają popularnie osoby, które odnalazły się na powszechnym życiowym zakręcie i występują w obliczu zerwania z partnerem czy wyczuwają, iż małżonek odsuwa się od nich i potrzebują zatrzymać go za całkowitą cenę. I tak istotnie można wyraziście określić magię miłosną – jako rodzaj na pozyskanie czyjejś miłości, na powrót partnera, na złapanie go przy sobie za wszelką cenę. Czy urok magia miłosna jest pewnym kluczem na pozyskanie czyjejś miłości? To pozyskanie czyjejś miłości na siłę, to zatrzymanie kogoś przy sobie na siłę, to ukształtowanie czegoś nieprawdziwego, co dalekie jest od miłości a uchodzi bardziej podporządkowanie drugiego człowieka. Na siłę, przeciw jego woli. A jeśli go nie otrzymamy, trzeba pozwalać, aby ta osoba odeszła. Na nas ponadto gdzieś oczekuje i naturalna miłość, która się nie zakończy, i przenikliwe szczęście, które będzie nadnaturalne w swój oczywisty sposób i do którego nie będziemy wymagali żadnego rytuału bądź zaklęcia.

Najmocarniejszy urok sercowy – czarna magia

W naszym życiu występują wielorakie niszczące zdarzenia: szczególne przypadki okoliczności, sprawy, w których stale ponosimy straty, także materialne jak i niematerialne, przeczucie, iż przez lata trwasz w sytuacji bez wyjścia, znajdujesz się w zamkniętym kręgu przeżyć, wszystkie usiłowania spełzają na niczym, szukasz miłości i stale osiągasz zawodu. Bywa, iż wszystkie lata jesteśmy w takim stanie, uznając, iż tak ma być. Zapewne jesteśmy pod czarem czarnej magii. Magia, to przewodzenie energią w różnorodnych celach. Jedynie cele mogą być wielorakie i strategia spożytkowania energii. Traktuje się zatem, iż jeśli ktoś ma niegodne cele i manewruje energią bez wiedzy i świadomości osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie jedynie zdolność blokowania innym ludziom, jednak cyklicznie praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i osobistych postaw. Ocena, która wielokrotnie umożliwia na zrozumienie, czemuż nienawidzę tej osoby, dlaczego potrzebuję jej zaszkodzić, czy mam takie przywilej, co z tego wystąpi dla mnie i dla innych? Praktyczne wykonywanie magii, to zdolność rozkwitu na każdej możliwej powierzchni etycznej i moralnej też, która na tyle rozwija świadomość siebie, świata, zdarzeń, że zbędne są wszelkie czynienia fizyczne, wystarczy skoncentrowana myśl.

Ciekawa strona internetowa czarna magia miłosna zapraszamy.

3 Replies to “Odczynianie klątw i uroków”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*