Wspaniały garaż

W tej chwili mnóstwo z was marzy o praktycznym garażu, w jakim będziemy mieli okazję trzymać własne auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko wygoda polegająca na tym, że w zimowe poranki nie musimy skrobać szyb, bądź odśnieżać leżącego na samochodzie śniegu. Garaż zapewnia znacznie większe możliwości, dane jak:

  • trzymanie pojazdu w garażu zapobiega jego narażaniu na czynniki atmosferyczne, a więc będzie chronione przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi waszego samochodu.
  • odizolowanie pojazdu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega zniszczeniu
    dobre czynności obsługowe w danym garażu mamy okazję wykonać sami.
  • A więc w rzeczy samej oszczędzamy pieniądze mając garaż. Przecież świetne, garażowane auto sprzedamy drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie pozostanie nam większa gotówka w kieszeni. Do tego gdy część czynności obsługowych i część drobnych napraw przygotujemy samodzielnie, tego rodzaju nasza kieszeń z gotówką rozciągnie się o wiele bardziej. Lecz żeby garaż był wygodny należy wyposażyć go w okna, w których montujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są również bramy garażowe.

Garaż wpasowany w bryłę domku

To bardzo dobre rozwiązanie. Czasami taki garaż mamy sposobność zastosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domku montujemy markizy i mamy niedrogi i szybko wykonany taras. Należy tak zaplanować dom jednorodzinny, by pomieszczenia sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem posiadały okna wychodzące na taki nasz taras. Oczywiście w takich oknach trzeba założyć żaluzje albo cenione w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest bardzo duży i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie trzeba wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy możliwość przecież czerpać inspirację z przygotowanych projektów. Jako wzorzec ma możliwość wam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeśli ktoś planuje budowę domu, lub dobudowę garażu do już istniejącego domu, trzeba, żeby pojeździł trochę po różnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin lub Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, które was zainspiruje.

Zobacz koniecznie:
żaluzje Szczecin woj. zachodniopomorskie. Lider w produkcji żaluzji, rolet, plisów.

5 Replies to “Wspaniały garaż”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*